Фармасвит™ — 67142 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19729

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Ігор Мосійчук повідомив, що суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я

05.02.2019
вид для печати

Сьогодні 5 лютого 2019 р Ігор Мосійчук на своїй сторінці в фейсбуці повідомив про те, що суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Зокрема Ігор Мосійчук повідомив: “За дорученням народного президента Олега Ляшко звернувся до суду, щодо підтвердження повноваженнь в.о. міністра охорони здоров’я я Уляни Супрун. Суд задовольнив мій позов і заборонив Супрун виконувати  обов’язки міністра охорони здоров’я.”

Міністерство охорони здоров’я, в свою чергу, повідомило, що про таку ухвалу команді міністерства стало відомо із ЗМІ і наразі команда консультується з юристами.

“Про ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва. Як стало відомо Міністерству охорони здоров’я України із засобів масової інформації, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата та заборонив доктору Уляна Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я. Консультуємось з юристами. Триматимемо в курсі. Працюємо!” – повідомлено на фейсбук-сторінці МОЗ.

Вчора 4 лютого Уляна Супрун на своїй сторінці в фейбук повідомляла, що очікує на судовий розгляд 15 лютого і що проти неї та нової команди міністерства ведеться боротьба. Також Уляна наголосила, що атака робиться руками депутата, якого вже свого часу спіймали на отриманні великого хабара та підозрювали за п’ятьма статтями Кримінального кодексу.

Нижче приводимо повне повідомлення Уляни Супрун на її сторінці у фейсбук з приводу цієї ситуациї:

“15 лютого суд проти мене.

Розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у мене компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Що, насправді, є черговою атакою на трансформацію системи охорони здоров’я. Дуже небезпечною атакою на всі зміни, які наша команда втілила за останній час.

Це робиться руками депутата, якого вже свого часу спіймали на отриманні великого хабара (тут відео: https://goo.gl/EPYZZd) та підозрювали за п’ятьма статтями Кримінального кодексу (https://goo.gl/HGTQFv), а тепер дуже активно використовують для захисту колишнього керівництва Одеського національного медичного університету.

Окружний адміністративний суд м. Києва вже розглядав подібні позови проти нашої команди та не задовольнив жоден з них. А саме 2017-го року судді цього суду прийняли дві постанови, які встановили правомірність мого призначення Урядом та покладання на мене виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Втім, дуже швидко було розглянуто позов Мосійчука та прийняте рішення про скорочену процедуру судового розгляду. А в п’ятницю ми дізналися, що у цей суд надійшло ще 4 позови Мосійчука (2 проти мене і 2 проти Володимира Гройсмана).

Нам не вперше відбивати атаки опонентів змін, ціллю яких є паралізувати Міністерство охорони здоров’я України та замінити нашу команду на зручну для їхніх схем. На нашій стороні правда і право, а отже за умови чесного розгляду справи знову переможемо. Будемо захищатися. Як завжди – з вашою підтримкою.

Буду вдячна за поширення цієї інформації та пильну увагу до процесу.“

Користувачі соціальних мереж виступили на підтримку Уляни супрун із тегом #підтримуюСупрун.

 

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме