Фармасвит™ — 67299 страниц из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19878

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Максим Степанов: Наступні договори на постачання вакцин проти COVID-19 із світовими топвиробниками будуть укладені найближчим часом

31.12.2020
вид для печати

Міністерство охорони здоров’я України знаходиться на фінальному етапі укладення наступних договорів із провідними світовими виробниками вакцин проти COVID-19. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Вакцина компанії “Сіновак” — не єдина, яка буде закуповуватися державою. Ми знаходимося на фінальній стадії підписання договорів з іншими провідними світовими виробниками вакцин проти коронавірусної хвороби. Перемовини з деякими компаніями ми почали ще з травня 2020 року. Окрім безпосереднього спілкування з компаніями, у мене відбуваються постійні перемовини з колегами — міністрами охорони здоров’я інших країн. В першу чергу країн-виробників вакцин проти COVID-19”, — наголосив очільник МОЗ.

Максим Степанов також зазначив, що під час переговорів МОЗ фокусувалося на тому, щоб домовитися про поставку вакцин проти коронавірусної хвороби в Україну у найкоротші терміни. Також міністр повідомив, що всі вакцини проти COVID-19, які закуповуються державним коштом, будуть безкоштовними для українців. Це стратегія МОЗ, затверджена Президентом України Володимиром Зеленським, — забезпечити доступ до вакцин проти коронавірусної хвороби усім без винятку громадянам України.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме