Фармасвит™ — 67258 страниц из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19835

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

МОЗ України ініціювало комплексну перевірку НІР

08.11.2019
вид для печати

7 листопада 2019 року представники МОЗ України взяли участь у виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування на базі Національного інституту раку. Учасники ознайомилися з організацією та показниками роботи закладу за останні 4 роки, роботою відділення променевої терапії, відвідали недобудовані корпуси.

Найближчим часом на НІР чекають зміни. Заклад буде реорганізовано у некомерційне підприємство. Як відомо, у 2020 році всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплату за договорами з Національною службою здоров’я України та для цього вони мають, перш за все реорганізуватись у некомерційні підприємства.

В жовтні цього року закінчився внутрішній аудит Національного інституту раку за поточний рік, який виявив численні порушення, зокрема:

  • потреби для закупівлі лікарських засобів та медичних виробів формувалися безсистемно ;
  • 7 одиниць дорогого обладнання не використовується, а стоїть на складі;
  • необґрунтовано великі залишки препарату Метотрексат Тева (доросла онкологія) – понад 4 тис. паковань, середньорічне використання якого біля 800 флаконів;
  • нестачу комп’ютерної техніки на складі у кількості 149 одиниць на загальну суму близько 700 тисяч гривень.

Детальніше про результати аудиту за посиланням: https://bit.ly/2CnnYz2 

На засіданні Перший заступник міністра охорони здоров’я України Андрій Семиволос оголосив рішення МОЗ України провести комплексну комісійну перевірку Національного інституту раку. Вона триватиме впродовж місяця. На час перевірки директора закладу Олену Колесник відсторонено від виконання обов’язків. На цей час обов’язки директора буде виконувати заступник з організаційно-методичної роботи Андрій Лукашенко.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме