Фармасвит™ — 67374 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Статьи962

В этом разделе:

Похудение15

Попереджаємо хвороби

03.03.2012
вид для печати

Теза про те, що своєчасне виявлення відхилень у роботі організму і зроблені кроки для їх усунення позбавить у подальшому багатьох серйозних проблем напевне вже набила оскомину. Головою ми це розуміємо, але в повсякденній біганині ніяк не можемо викроїти час для обстеження стану здоров’я. В той же час кожному потрібно задуматися про профілактичний візит до лікаря, а щорічне медичне обстеження повинно стати нормою, одним з головних правил життя.

Попередити легше, ніж лікувати

Медична наука не стоїть на місці. Щороку удосконалюються методи проведення діагностики та обладнання, які дозволяють зробити глибокий аналіз фізичного стану організму. Чим раніше вдасться виявити захворювання або процеси, що можуть до нього призвести, тим більше шансів уникнути небажаних ускладнень. У цьому випадку лікування буде ефективнішим і не так вдарить по кишені. Обстеження організму при сучасному стані розвитку медицини не вимагає занадто великих зусиль. Потрібно лише усвідомити необхідність його проведення, знайти час і пройти повну діагностику.

Розсудливість не завадить

Халатне ставлення до проведення обстеження неприпустиме. Тим більше, що останнім часом, як гриби після дощу, з’являються псевдо діагности, що в гонитві за легким прибутком «виявлять» у вас безліч неіснуючих хвороб і запропонують придбати у них чудо препарати для одужання. Слід пам’ятати, що невірно поставлений діагноз і відповідно призначене лікування може обернутися для людини вельми плачевно. Саме тому діагностику необхідно проходити в спеціалізованому, оснащеному сучасною клініко-діагностичною лабораторією медичному центрі. Інша складова — фаховий рівень спеціалістів, які там працюють. Цю інформацію установа, що заслуговує на увагу ніколи не приховує.

Комплексно та якісно

Комплексне обстеження передбачає діагностику серцево-судинної і травної системи, головного мозку, опорно-рухового апарату тощо. Кожен з існуючих різноманітних методів сучасної діагностики доповнює загальну картину фізичного стану організму. Лише при комплексному обстежені можна отримати повну інформацію щодо стану здоров’я і виявити причини захворювання.

Лабораторні методи досліджень на сьогодні є найбільш поширені в медичній практиці і дозволяють проконтролювати загальні параметри організму. Проведені аналізи сечі і крові відразу показують зміни на біохімічному, клітинному, гормональному та імунологічному рівнях.

Детальну інформацію про роботу серця дозволяє отримати досить простий метод ехокардіографії та електрокардіографії. За допомогою кардіограми, зокрема, можна визначити хронічні хвороби цього органа, а при наявності аритмії визначити найбільш оптимальне лікування.

Завдячуючи розвитку медичної техніки метод ультразвукової діагностики займає лідируючі позиції при обстеженні пацієнтів. Він включає в себе УЗД, сонографію та ехографію. Ультразвукове дослідження дозволяє провести обстеження щитовидної залози, лімфатичних вузлів, судин, серця, суглобів, органів черевної порожнини, малого тазу, жіночих молочних залоз тощо.

При проведенні повного огляду шлунка та стравоходу бажано застосувати фіброгастроскопію. Наявність сучасного обладнання дозволяє зробити процедуру максимально комфортною для людини. На монітор виводиться високоякісне кольорове зображення, що показує стан слизових оболонок пацієнта.

Приведені приклади звісно не відображають усе різноманіття методів обстеження. У кожному конкретному випадку лікар призначає саме те, що вам необхідно пройти, а при необхідності визначає курс лікування.

www.centrmed.com

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме