Фармасвит™ — 67363 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Здоровье14925

Porcelain Group (“Порцелян”, “Світ Зору”, “Естетикс”)

вид для печати

Украина, Киев, ул. О. Шмидта, 26-б

044 482-04-68, 482-36-79, 239-25-90

[email protected], [email protected]

Ми щиро раді повідомити Вам про позитивні зміни у компанії Porcelain Group.
З червня 2010 року ми запрошуємо Вас до нового комплексу компанії, який розташовано по вул. О. Шмідта, 26-б, біля метро Лук’янівська.

Новий комплекс об’єднає всі компанії медичної групи Porcelain Group, що дозволить Вам отримати найбільший спектр послуг у найзручнішій атмосфері.

Стоматологічна клініка «Порцелян»
Окрім повного переліку стоматологічних процедур (більше 200 позицій), ми реорганізовуємо ортодонтичний прийом, і переглядаємо діагностичні методики, що відкриє нові можливості в естетиці протезування.

Офтальмологічна клініка «Світ Зору»
Професійна діагностика та лікування очних захворювань. Основні напрямки нашої роботи –лікування патології сітківки. Ми розширюємо спектр методик, і пропонуємо медикаментозне, апаратне, лазерне та хірургічне лікування.

Центр краси «Естетикс»
Повний перелік естетичних послуг, від імідж-студії, манікюру, косметології, до апаратних методик зі зниження ваги та anti-age програм від відомих косметичних брендів.

Оазис Особистого Відновлення – Porcelain Wellness&Spa – це окремий світ, в якому гармонійно поєднані водні процедури та релаксаційні методики, які оновлюють та сповнюють силами.
В перервах між процедурами, а також очікуючи своїх рідних, Ви зможете приємно провести час у нашому кафе з вільною Wi-Fi зоною.

Піклувальне лікування – філософія, якій ми слідуємо вже 15 років – знайшла гармонічне втілення в кожному елементі нового комплексу. Турбота, професіоналізм та постійне прагнення вдосконалення керували нами при розробці та впровадженні нових процедур та лікувальних програм. Кожний з наших співробітників докладає максимальних зусиль для того, щоб виправдати Вашу довіру та покращити рівень нашого сервісу. Ми бажаємо, щоб в нашому Оазисі Особистого Відновлення Ви завжди отримували найкращі процедури у найприємнішій атмосфері.

Чтобы уточнить, изменить, добавить, удалить любые сведения, воспользуйтесь формой уточнения данных.
 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме