Фармасвит™ — 67264 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19842

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Поздравление Министра здравоохранения Украины Александра Анищенко выпускников медицинских ВУЗов

23.06.2011
вид для печати
Поздравление, букет цветов, цветы
ВІТАННЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ОЛЕКСАНДРА АНІЩЕНКА ВИПУСКНИКАМ МЕДИЧНИХ
ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 2011 РОКУ

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники 2011 року, із визначною подією у Вашому житті – завершенням навчання у медичних та фармацевтичних училищах та коледжах, університетах та академіях.

Перед Вами, молоді наші колеги, широкий шлях. Хочеться вірити, що кожен з Вас досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог. Від Вашої майстерності, знань, умінь залежатиме саме дороге для кожної людини – її здоров’я.

Президентом України та Урядом країни визначено стратегічний шлях реформування вітчизняної охорони здоров’я та поставлені нові відповідальні завдання щодо забезпечення ефективної і доступної для населення медичної допомоги, забезпечення соціального захисту медиків, реалізації державних програм по стабілізації ситуації із серцево-судинними, онкологічними та інфекційними хворобами, захворюваннями на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію/СНІД.

У пілотних регіонах нашої країни та м. Києві вже впроваджуються нові принципи надання медичної допомоги населенню, відкриваються сімейні амбулаторії, створюються потужні університетські лікарні, реорганізується екстрена та невідкладна допомога.

Наша кінцева мета – у короткі терміни досягти такого рівня медичної допомоги, який би влаштовував і лікаря, і пацієнта, і суспільство в цілому. І у цій роботі ми розраховуємо на Ваше молоде завзяття та знання.

Інноваційні процеси у вищій медичній школі України сприяють підвищенню престижу нашої країни на світовій арені. Адже нині українські медичні вузи готують понад 19 тисяч іноземних громадян з понад 120 країн світу.

Ми переконані, що послами доброї волі України у світі стануть випускники вищих медичних навчальних закладів – іноземні громадяни, яких ми також сьогодні щиро вітаємо з отриманням дипломів та звання “Доктора медицини”.

Дорогі наші молоді колеги! Ми впевнені, що отримані у вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах глибокі знання дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти медиків XXI століття і опанувати не одну життєву і професійну висоту.

Тож успіхів Вам, шановні випускники, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо Батьківщини та охорони здоров’я українського народу!

Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко

 

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме