Фармасвит™ — 67264 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19842

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Поздравление Министра здравоохранения Украины первокурсников университета им. Юогомольца

31.08.2011
вид для печати
Анищенко поздравляет первокурсников

Александр Анищенко поздравил первокурсников поступивших в медицинский университет им. Богомольца:

“Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди початку нового навчального року та урочистої посвяти в студенти першокурсників Національного медичного університету мені О.О.Богомольця, – привітав Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко присутніх на урочистих зборах в Національному палаці “Україна”.- Сьогодні Вас радо приймає до своїх лав багатотисячний колектив студентів та викладачів Університету із віковими традиціями, великими педагогічними та науковими здобутками та перспективами”.

“Приємно зазначити, що за міжнародним освітнім рейтингом ЮНЕСКО Національний медичний університет гордо посідає четверте місце серед понад 300 вузів України, далеко випередивши класичні університети, та займає перше місце серед медичних вузів, – наголосив Олександр Аніщенко. – Я впевнений, що в цій залі знаходяться майбутні видатні вчені, талановиті лікарі та провізори, керівники системи охорони здоров’я та академіки і, я сподіваюсь, майбутні міністри”.

“У пілотних регіонах нашої країни та місті Києві вже впроваджуються нові принципи системи надання медичної допомоги населенню, відкриваються сімейні амбулаторії, університетські клініки, реорганізується екстрена та невідкладна допомога, – наголосив Олександр Аніщенко. – Майбутнє за високотехнологічною медициною, і час диктує нові вимоги до якісної підготовки медиків. І ви, шановні майбутні лікарі та провізори, будете працювати вже в зовсім іншій системі охорони здоров’я”.

“Сьогодні в цій залі зібрались ті, хто визначили своє майбутнє у подвижницькій і найгуманнішій праці медичного працівника. Адже люди у білих халатах супроводжують людину протягом всього її життя: від народження до останнього подиху. Сподіваюсь, що через 6 років в цій прекрасній залі ми знову усі зустрінемось у такому ж складі для урочистого вручення Вам дипломів європейського зразка “Доктора медицини”

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме