Фармасвит™ — 67335 страниц из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19914

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Поздравления Александра Анищенко к Дню фармацевта

17.09.2011
вид для печати
Цветы, букет, поздравление
Шановні колеги, щиро вітаю вас із Днем фармацевта!

Люди з давніх часів шукають панацею – чудодійний засіб від усіх недугів. А ви своєю щоденною кропіткою працею створюєте звичайне диво – виробляєте сучасні препарати, що рятують життя людей.

Фармація  — одна з найважливіших складових системи охорони здоров’я, від якої залежить успіх роботи як галузі в цілому, так і окремого медичного працівника. Створені вами ліки є справжньою панацеєю для багатьох пацієнтів, без сучасних лікарських засобів сьогодні неможлива праця лікаря.

Ми з гордістю можемо відзначити — українська фармація модернізувалася, стала конкурентоспроможною; вітчизняні виробники все частіше стали виходити на європейський ринок, а внутрішній ринок наповнився широким асортиментом лікарських засобів. Саме завдяки вашому ентузіазму ми продовжуємо впевнено рухатися до головної мети – переходу вітчизняного фармацевтичного сектору до міжнародних стандартів якості на всіх етапах забезпечення населення лікарськими засобами – від виробника до аптеки.

Від нас з вами залежить, якими буде наше майбутнє, тому реформування як охорони здоров’я, так і фармації – наша спільна справа. Упевнений, що український фармацевтичний ринок буде і надалі неухильно розвиватись, забезпечуючи галузь охорони здоров’я якісними і доступними ліками.

Зичу вам успіхів у реалізації сміливих ідей і планів. Нехай людська пошана буде подякою за плідну працю.

Бажаю Вам, шановні колеги – усім, хто робить вклад у розвиток фармацевтичної галузі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя! Нехай у вашому житті, у ваших сім’ях панує мир взаєморозуміння! І нехай Господь благословить нас!

 

 

З повагою
Міністр охорони здоров’я України

Олександр Аніщенко

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме