Фармасвит™ — 67264 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19842

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Рівень імунізації від КПК до кінця року в Україні складе 78% – МОЗ

02.09.2020
вид для печати

Рівень імунізації від кору, паротиту, краснухи до кінця року складе 78% при теперішньому темпі при рекомендованих у 95% для формування колективного імунітету. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу.

“Майже всі області, окрім Закарпатської, Чернівецької та Одеської – поліпшили темпи охоплення щепленнями, але якщо ми будемо продовжувати у такому ж темпі, то до кінця року вийдемо на 78% при рекомендованих 95%… Найнижчі рівні охоплення щепленнями КПК: у Львівській, Закарпатській, Харківській, Чернівецькій, Волинській, Херсонській, Черкаській, Івано-Франківській, Рівненській, Вінницькій, Житомирській, Сумській та Чернігівській областях”, – розповів Ляшко.

Також за його словами, держава закуповує вакцини від 10 інфекційних хвороб.

“Вакцина для профілактики поліомієліту в Україні – понад 2 млн доз, оральної вакцини від поліомієліту – близько 2 млн доз, для профілактики кашлюку, дифтерії, правця – 560 тис. доз, для профілактики кашлюку, дифтерії, правця, гепатиту й Hib-інфекції – 735 тис.доз, дифтерії та правця для дорослих – понад 2 млн доз, вакцина для гепатиту та Hib-інфекції – понад 1 млн доз, вакцина КПК – понад 1,2 млн доз”, – зазначив Ляшко.

Нагадаємо, в Україну до епідемічного сезону 2020-2021 років поставлять 665 тисяч вакцин від грипу із Франції, Нідерландів та Південної Кореї.

Джерело

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме