Фармасвит™ — 67299 страниц из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19878

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Степанов доручив закупити вакцини від COVID-19 у скандальної компанії часів Богатирьової

11.01.2021
вид для печати
Громадська організація “Пацієнти України”, на своїй сторінці у фейсбук повідомила, що Міністр МОЗ Максим Степанов фактично самостійно призначив компанію, в якої буде закуплена вакцина від COVID-19. “Міністр МОЗ вирішив не змінювати свої звички у новому році і знову втрутитись у роботу ДП “Медичні закупівлі України” – говориться в повідомленні.
“Держпідприємство надіслало на Міністерство документи щодо укладання угод із кількома компаніями. Проте очільник МОЗ наполіг на укладанні лише однієї угоди на закупівлю вакцини (http://bit.ly/2LnyiOW). Вакцина від коронавірусу іноземного виробництва, проте продає її виключно єдина українська фірма – «Лекхім». Інші виробники не можуть вийти на український ринок, адже це блокує особисто міністр Степанов (https://bit.ly/3pRC9Tv).
В таких умовах, ДП “Медичні закупівлі України” було позбавлене можливості самостійно вибрати постачальника та заощадити кошти платників податків, про що зазначає у своєму дописі Arsen Zhumadilov.
Вибір Максима Степанова не випадковий. Компанія “Лехкім” вже має свою скандальну репутацію часів Раїси Богатирьової. Власником заводу АТ “Лекхім”, як і ще одного ПрАТ “Технолог” є Валерій Печаєв — соратник Раїси Богатирьової. Препарати цих двох заводів за часів Богатирьової перемагали у мільйонних тендерах, за словами тодішнього депутата ВР Петренка, який входив до ТСК з питань розслідування діяльності МОЗ (https://bit.ly/3nktNSx).
Так у 2012 році МОЗ для лікування муковісцидозу закупив препарат “Креазим” виробництва ПрАТ “Технолог”. Він не лише не лікував муковісцидоз, дітям від нього ставало гірше.
Тоді після численних звернень та скарг від пацієнтів у 2013 році МОЗ вилучило показання “муковісцидоз” з інструкції “Креазиму” через недоведеність його ефективності (https://bit.ly/3hGBm52).
Втручання Степанова у процес закупівлі вакцини та дозвіл укладати лише один договір свідчить про перетворення МОЗу на “міністерство закупівель”, яким воно було за часів Януковича-Азарова.” – говориться у повідомленні, на сторінці ГО “Пацієнти України” у фейсбук
 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме