Фармасвит™ — 67264 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19842

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Україна повинна перейти на державне медичне страхування, від чого виграють пацієнти та лікарі, – Ілля Ємець

13.03.2020
вид для печати

Реформа системи охорони здоров’я України продовжується і повинна модифікуватися таким чином, щоб в країні було запроваджене державне медичне страхування.

Про це Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив представляючи своє бачення медичної реформи на засіданні Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування 13 березня.

«Наш курс на євроінтеграцію і демократію означає, що медицина має бути для людей. Це повинна бути цілісна система реформи. Включаючи всі ланки та рівні медицини. В демократичному суспільстві система охорони здоров’я повинна базуватися на страховій медицині. Ми за те, щоб Україна перейшла на державне медичне страхування», – заявив Ілля Ємець.

За словами очільника відомства, від реформи системи охорони здоров’я виграють всі українці: як лікарі, так і пацієнти. Серед переваг нових змін Ілля Ємець назвав наступне:

-безоплатність (медична допомога населенню надається безоплатно);

-доступність (високоякісна допомога будь-якого спеціаліста доступна за наявності страхового полісу);

-мотивація (легальна економічна мотивація найкращих та найефективніших спеціалістів системи охорони здоров’я);

-додаткові фінанси (прозоре виявлення можливих джерел фінансового забезпечення страхової моделі);

-незаангажованість (функція підготовки кадрів переходить до професіоналів, як наслідок – прозоре та незаангажоване ліцензування та сертифікація).

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме