Фармасвит™ — 67120 страниц из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19710

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

Уляна Супрун висловилась стосовно її відсторонення судом

13.02.2019
вид для печати

На своїй сторінці у facebook Уляна Супрун висловилась щодо її відсторонення від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

Нижче приводимо повний текст її посту у соцмережі.

“Минуло півтори доби з моменту, як суддя Каракашьян пішов до нарадчої кімнати. Але рішення й досі немає. Більше тижня робота Міністерства є заблокованою.

Ми сприймаємо це, як спробу навмисно затягнути процес та відтермінувати прийняття важливого для всіх українців рішення. Це атака потворного корумпованого минулого проти чесності, гідності, порядності, прозорості.

Нашу команду запросили змінити застарілу, непрацюючу, совєцьку систему. Ми погодилися і взялися за роботу.

Сьогодні Міністерство охорони здоров‘я стало тим ефективним і реальним прикладом, що зміни можуть стати відчутними, незважаючи на шалений спротив минулого.

Минуле не може з цим змиритись, але використовує тільки ті інструменти, якими користувалось завжди — адміністративний ресурс, хакерство проти правової системи Української держави, брехню та мережу своїх агентів.

Але наша команда прийшла в Міністерство для того, щоби перетворити всю українську медицину на систему з людським обличчям і цінностями вільних людей. І ми не зупинимось.

Наш план — комплексно захищати системні зміни. Зміни в охороні здоров’я зараз — битва за перемогу гідності, чесності та майбутнього України над потворним і корумпованим минулим.

Тому сьогодні на Уряді ми визначимось з подальшим планом дій і розблокуванням роботи МОЗУ.”

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме