Фармасвит™ — 67323 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19902

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

В Києві відбулися навчання з логістики та холодового ланцюга для вакцин від COVID-19 Pfizer/BioNTech та AstraZeneca

19.02.2021
вид для печати

17-18 лютого 2021 року в Києві відбувся тренінг для персоналу, відповідального за отримання, транспортування, зберігання та розподіл вакцин від COVID-19 на обласному рівні, в межах підготовки до імунізації вакцинами виробництва Pfizer/BioNTech та AstraZeneca.

У навчанні взяли участь по два представники з кожної області України. Із них один відповідатиме за логістику та розрахунок потреби у вакцинах під час проведення вакцинальної кампанії, а інший – за отримання вакцин на регіональних складах.

Під час тренінгу учасники розбиралися в питаннях:

  • Як зберігати та транспортувати кожну з вакцин

  • Як забезпечити температурний режим і яке холодильне обладнання використовуватиметься

  • Як вводити дані та звітувати за допомогою електронної системи

  • Як управляти залишками та постачанням вакцин

Ці навчання допомагають забезпечити необхідні умови для транспортування та зберігання вакцин від COVID-19, а також вчасне використання таких вакцини протягом обмеженого часу, щоб жодна доза препарату не була втрачена.

Тренінг «Постачання вакцин, логістика та холодовий ланцюг» провів Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Україна), Глобального альянсу з вакцин та імунізації та Центру громадського здоров’я України.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме