Фармасвит™ — 67162 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Статьи962

В этом разделе:

Похудение15

Як створювалися перші електронні каталоги автозапчастин і для чого вони потрібні

18.06.2018
вид для печати

Електронний каталог є ефективним продають інструментів для реалізації автозапчастин в мережі. Перші електронні каталоги були паперовими і стали джерелом для створення віртуальних каталогів. Всі каталоги для автозапчастин, в тому числі і електронні, створюються вручну і засновані на експертній базі виробника автомобілів і автозапчастин. Якість електронного каталогу залежить безпосередньо від експертної бази виробника.

Електронний каталог https://avtopro.ua створювався фахівцями компанії протягом 20 років з урахуванням особливостей ринку автозапчастин і складності підбору деталей до автомобілів різних марок.

При наявності свого автомобіля водій добре розуміє, що йому колись буде потрібно ремонт з неминучою заміною зношених деталей. Одні в такому випадку звертаються до дилера, інші шукають деталі самостійно і стикаються при цьому з масою питань.

Які труднощі чекають автолюбителя при покупці деталей і як їх уникнути

Відомо, що сьогодні багато користувачів вважають за краще купувати різні товари в мережі. Автозапчастини, як і інші товари, пропонується купити в онлайн режимі. Особливість покупки таких товарів складається в знанні спеціальних термінів, оскільки вибір деталей може виявитися неоднозначним.

Всі автозапчастини забезпечуються спеціальними кодами, які вводяться виробниками. Для ідентифікації автомобіля і підбору деталей до нього, дилери користуються спеціальними програмами, електронними каталогами EPC, які призначаються для дилерів, СТО та менеджерів з продажу деталей.

Щоб підібрати ту чи іншу деталь до конкретного автомобіля, вводиться VIN-код в програму, і тоді відшукати деталь дуже просто. Адаптовані версії таких програм з’являються і у вільному доступі на різних сайтах, що робить їх доступними широкому користувачеві, який теж може замовляти автозапчастини, в обхід дилера. Але все не так просто.

  • По-перше, доводиться враховувати складність перекладу каталогу, викладеного мовою країни виробника;
  • По-друге, вибір деталей може виявитися неоднозначним через наявність кількох кодів, при цьому який з них підходить незрозуміло;
  • По-третє, велика можливість здійснення помилки, через відсутність яка б пояснила інформації, і замовлення невідповідної деталі.

Вихід допоможе знайти віртуальний каталог AvtoPro.ua, створений фахівцями компанії з урахуванням всіх викладених особливостей. Каталог створювався протягом 20 років і є адаптованим і зрозумілим всім користувачам.

З урахуванням того, що іноді навіть професіонали відчувають труднощі в правильному підборі автомобільних деталей через недостатню інформації від виробника, в цьому каталозі є дані, що виключають можливість здійснення помилки, що призводить до втрати часу і невдоволення клієнта.

Автолюбителі, які вирішили самі купувати автозапчастини, побачать, що всі технічні терміни, скорочення і абревіатури переведені на зрозумілу мову, що дозволить їм без проблем замовити потрібні деталі.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме