Фармасвит™ — 67363 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19940

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

МОЗ та Uklon пропонують промокоди на поїздки вакцинованим від COVID-19

27.09.2021
вид для печати

Компанія Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоб заохотити українців пройти вакцинацію від COVID-19. Тим, хто зробить щеплення принаймні першою дозою антіковідної вакцини, Uklon даруватиме -50% на три поїздки.

Скористатися пропозицією можна у всіх 27 містах, де присутній сервіс. Для того, щоб отримати знижку на поїздки, необхідно:

  • завантажити додаток Uklon і зареєструватися;
  • зісканувати з плаката в центрах і пунктах вакцинації QR-код;
  • авторизуватися в чат-боті через месенджер Telegram.

Після цього знижка автоматично нараховується в мобільному додатку, вводити вручну промокод не потрібно.

“Ми вдячні бізнесу за те, що вони долучилися до популяризації вакцинації від COVID-19. У всіх прогресивних країнах соціально відповідальний бізнес висловлює свою підтримку та наголошує на важливості щеплень. Адже зараз йдеться про збереження життя та здоров’я, як персоналу, так і клієнтів. І тільки спільними зусиллями ми всі зможемо повернутись до нормального життя”, – сказав Ігор Кузін, заступник міністра – головний державний санітарний лікар України.

Ініціатива діє до 31 жовтня 2021 р. 

“Це вже не перша наша ініціатива спрямована на захист громадського здоров’я. Раніше разом з Helsi.me ми відкривали консолідований запис на вакцинацію для всіх драйверів, які співпрацюють з нами. А в локдаун допомагали з логістикою медикам і онкопацієнтам. Завжди раді об’єднати зусилля з колегами і партнерами, тому що віримо, що так ми здатні подолати ковід ще швидше”, — розповів Сергій Смусь, співзасновник і COO компанії Uklon.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме