Фармасвит™ — 67363 страницы из мира медицины и фармацевтики, здоровья и красоты, спорта и образования. Знайте больше!
Новости
Статьи
Loading...

Новости19940

В этом разделе:

Пресс-релизы и финансы1419

У кожній області України з’являться лікарні нового формату, які відповідатимуть рівню провідних європейських клінік – Президент

18.06.2021
вид для печати

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт нового проєкту зі створення в кожній області України лікарень нового формату, які відповідатимуть найкращим світовим стандартам. Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України в Києві.

За словами Глави держави, це буде одним з кроків на шляху до якісної медичної інфраструктури в країні.

«Лікарні, однаково комфортні як для пацієнта, так і для лікаря. Робота в сучасних закладах, за сучасними методиками, на сучасному обладнанні. Де ніщо не заважає зосередитись на головному: лікувати людей і рятувати життя. Власне, робити те, заради чого молодь пішла в цю професію, а люди з багаторічним досвідом у ній залишаються. Лікар має боротися з хворобою, а не з проблемами побуту, як-от старі ліфти, незручні ліжка, застаріле обладнання чи комунікації», – зазначив Президент.

Міністерство охорони здоров’я вже розпочало проводити комплексний аналіз обласних клінічних та дитячих лікарень для формування технічного завдання для розробки проєктно-кошторисної документації.

“Нам критично важливо оновити застарілу матеріально-технічну базу лікарень. Зараз ми доукомплектовуємо побудовані в рамках програми Президента України “Велике будівництво” приймальні відділення. Далі переходимо на обласні клінічні та обласні дитячі лікарні. Це не буде скрізь створення з нуля – ми проведемо комплексний аналіз кожного регіону – і точково інвестуємо в те, що потрібно для того, щоб використовуючи наявний потенціал закладів довести їх до рівня європейських клінік – обладнання, нові корпуси, комунікації, в залежності від потреб” – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Президент України під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України постановив Кабінету Міністрів України опрацювати під час підготовки проєкту закону про Державний бюджет України на 2022 рік питання підвищення заробітних плат для медичних працівників. Закріплено наступні орієнтири рівня оплати плати не менше 13,5 тис. грн для середнього медперсоналу та не менше 20 тис. гривень для лікарів.

 
© 2000-2011 pharmasvit™ — бизнес-сервер    О проекте   Контакты   Регистрация: компании, заявки на поиск партнеров, веб-сайта, вакансии, резюме